O Szkole

Chcesz zdobyć zawód? Postaw na naukę w Promocji! Oferujemy wiele ciekawych kierunków nauki, które wyróżnia praktyczne podejście do kształcenia. To nie uniwersytet, tutaj nie będziesz wertować grubych podręczników i wkuwać definicji. Nasza kadra nauczycielska składa się z praktyków zawodu, którzy dzielą się z naszymi studentami swoim bogatym doświadczeniem.

Każdego roku poszerzamy naszą ofertę oraz ubiegamy się o dofinansowanie do nauki w naszej szkole. W tym roku dzięki Urzędowi Miasta Wrocław możesz bezpłatnie zdobyć zawód Technika Informatyka w Promocji!

Każdy student w naszej szkole otrzymuje legitymację, która uprawnia do zniżek. Wydajemy również zaświadczenia do ZUS, MOPS i UP.

Aby ułatwić naszym studentom odnalezienie się na rynku pracy, na zakończenie nauki wydajemy dokumenty w języku polskim i angielskim.