Maciej Choromański

Dyrektor szkoły, absolwent wydziału mechanicznego Politechniki Wrocławskiej

Stanisław Ros

Specjalista od typografii, z wieloletnim doświadczeniem jako redaktor techniczny w Wydawnictwie AWF. Wymagający nauczyciel oraz recenzent prac dyplomowych pod kątem typografii i składu
Przedmiot: typografia.

Katarzyna Panek

Wykładowca grafiki komputerowej i multimediów, grafik kreatywny i art director w wydawnictwie Presscom. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z wydawnictwami i agencjami reklamowymi.
Przedmiot: grafika komputerowa, projektowanie stron www.

Marek Rudnicki

Inżynier, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Od wielu lat zajmuje się administrowaniem baz danych, obecnie w Dolnośląskim Centrum Medycznym Dolmed S.A.

Przedmiot: bazy danych, diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej, programowanie.

Mirosława Sochalska

absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Opolu, wydział matematyki i fizyki, wieloletni pedagog szkolny. Z wielkim zaangażowaniem przekazuje wiedzę i przygotowuje do egzaminów kwalifikacyjnych.
Przedmiot: Aplikacje internetowe

Jeremi Jędroś

Absolwent  i wykładowca wrocławskiej ASP, oprócz zajęć na uczelni i w szkole, prowadzi wiele projektów na zlecenie firm z wielu branż. Z wielkim zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i umiejętności Słuchaczom.

Przedmiot: animacje komputerowe

Stefan Chałat

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wydział Informatyki i Zarządzania. Wieloletni wykładowca szkolny i administrator sieci komputerowych. Z wielkim zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i umiejętności Słuchaczom.

przedmiot: systemy operacyjne

Andrzej Szot

Absolwent wrocławskiej ASP oraz studiów podyplomowych z zakresu produkcji w poligrafii. Ceniony nauczyciel i pedagog, zawsze gotowy odpowiedzieć na trudne pytania.
Przedmiot: komunikacja wizualna, grafika komputerowa, poligrafia.

Joanna Kaucz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, obecnie asystent w Katedrze Malarstwa. Uczestniczy w licznych wystawach, plenerach oraz konferencjach z zakresu działań twórczych, realizuje zlecenia graficzne z zakresu projektowania katalogów, ilustracji, plakatów, logotypów itp.
Przedmiot: komunikacja wizualna