Patrycja Krzemieniec

Dyrektor szkoły, wykładowca psychologii reklamy, psycholog. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończone studia podyplomowe z Zarządzania Oświatą, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kadry Kierowniczej Oświaty. Wiedza i umiejętności psychologiczne pomagają jej w efektywnym zarządzaniu szkołą oraz utrzymywaniu dobrych kontaktów zarówno ze słuchaczami, jak i nauczycielami.

Adam Mieloszyński

Wykładowca grafiki komputerowej i multimediów, informatyk spełniający się w szeroko rozumianej grafice. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy, ze specjalnością grafika komputerowa. Grafik DTP w wydawnictwie Siedmioróg oraz administrator portali internetowych. Nauczyciel z ogromną pasją do dydaktyki, ceniony przez Słuchaczy za swoje zaangażowanie i wiedzę merytoryczną.
Przedmiot: grafika komputerowa, projektowanie stron www

Katarzyna Panek

Wykładowca grafiki komputerowej i multimediów, grafik kreatywny i art director w wydawnictwie Presscom. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, posiada wieloletnie doświadczenie we współpracy z wydawnictwami i agencjami reklamowymi.
Przedmiot: grafika komputerowa, projektowanie stron www

Joanna Jaremko

Nauczyciel przedmiotów informatycznych z wieloletnim doświadczeniem w szkołach różnego typu. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje zarówno zawodowe, jak i dydaktyczne.
Przedmiot: aplikacje internetowe, programowanie, systemy operacyjne

Katarzyna Woroniec

Media & Strategy Director w Heads & Noses Marketing Agency – agencji zajmującej się marketingiem internetowym. Doskonały praktyk, który w czasie zajęć w naszej szkole dzieli się ze studentami metodami pracy nad działaniami marketingowymi dla mniejszych i większych przedsiębiorstw na podstawie wieloletniej praktyki w zawodzie.
Przedmiot: teoria i praktyka reklamy, marketing

Marek Rudnicki

Inżynier, absolwent Politechniki Wrocławskiej. Od wielu lat zajmuje się administrowaniem bazami danych dla różnych firm, obecnie w Dolnośląskim Centrum Medycznym Dolmed S.A.

Przedmiot: bazy danych, diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej

Sławomir Stępień

Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Programista w firmie Novamedia innovision, zajmujący się przede wszystkim tworzeniem oprogramowania oraz rozwojem istniejących rozwiązań. Z wielkim zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i umiejętności Słuchaczom.

przedmiot: programowanie

Stanisław Ros

Specjalista od typografii, z wieloletnim doświadczeniem jako redaktor techniczny w Wydawnictwie AWF. Wymagający nauczyciel oraz recenzent prac dyplomowych pod kątem typografii i składu
Przedmiot: typografia

Joanna Kaucz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, obecnie asystent w Katedrze Malarstwa. Uczestniczy w licznych wystawach, plenerach oraz konferencjach z zakresu działań twórczych, realizuje zlecenia graficzne z zakresu projektowania katalogów, ilustracji, plakatów, logotypów itp.
Przedmiot: komunikacja wizualna